МЕТАЛОБАЗА “МЕТАЛАН ГРУП” – про компанію

МЕТАЛОБАЗА “МЕТАЛАН ГРУП”, ХАРКІВ

Металобаза «Металан Груп» працює на ринку металопрокату більше 20 років.

Наш колектив завжди радий допомогти Вам у придбанні, зберіганні й реалізації металу в асортименті.

Ми маємо великий досвід на ринку металопрокату б/у в м. Харкові і є надійним партнером. У нас величезний вибір металопрокату нового й б/в. Також наша компанія робить порізку металопрокату й доставкою до клієнта.

Надамо кваліфіковану допомогу й індивідуальний підхід до кожного клієнта, допоможемо розібратися в кресленнях і забезпечимо правильний підхід до вибору матеріалів. Металобаза «МЕТАЛАН ГРУП» орієнтована на будь-якого покупця, як на великих гуртових, гуртових запеклих професіоналів, так і на дрібні замовлення новачків у цій справі.

Складські майданчики металобази обладнані необхідним устаткуванням для навантаження – вивантаження металу. На території завжди є можливість замовити автотранспорт для доставки металу, порізку по індивідуальних розмірах і заготовку матеріалу.

Ми ведемо активне співробітництво із провідними виробниками металопрокату, що дає можливість сформувати будь-яке Ваше замовлення індивідуально під Вас.

МЕТАЛОБАЗА “МЕТАЛАН ГРУП” – це:

величезний асортименти металопрокату відмінної якості й дуже приємна ціна – незмінна наша перевага перед іншими фірмами

Для Вашої максимальної зручності металобаза металопрокату «Металан Груп» виконає для вас доставку по місту Харків і області. Підберемо необхідну машину для доставки металопрокату по Харкову або Харківській області, при обсязі металопрокату ціна в такому випадку не буде мінятися, незалежно від того, потрібно Вам 100 кг продукції або більше 10 тон. При замовленні металу нового чи б/в, можливий самовивіз із майданчиків, що перебувають за адресою м. Харків вул. Киргизька 19Н (відразу біля входу в аквапарк “Джунглі”) і вул. Чуваська 8 (за танковим училищем) по попередньому замовленню по телефону. Вам не потрібно турбуватися про порізку й завантаженню металопрокату, металобаза надає дані послуги за домовленістю. Наявність на складських майданчиках ваг кранових і кран-балки зробить процес навантаження максимально швидким. Вартість металопрокату нового й б/в, яку пропонує металобаза «Металан Груп» дійсно одна з найбільш оптимальних і найнижчих у м. Харкові. Також, ціна може знижуватися у зв’язку із проведенням постійних акцій, тому купити необхідний метал новий і б/в: арматуру, кутик, лист, двотавр (двотаврова балка), металоконструкції, сітку, швелер, трубу круглу, профільну трубу, металопрокат б/в, профлист (профнастил) і т.ін. стає ще вигідніше.

Металопрокат оптом і в роздріб – це ідеальне рішення для тих, хто, проводить будівельні роботи із забудови на приватній ділянці, а також для великих компаній, яким потрібні значні обсяги матеріалів. Продаж металопрокату здійснюється як безпосередньо на складі, так і по попередньому замовленню, зі зручною для Вас формою оплати: по готівковому або по безготівковому розрахунку.

Торгівля металопрокатом здійснюється зі складу й під замовлення, гуртовим способом і вроздріб.

У нашій фірмі виконують роботи професіонали, які Вам завжди допоможуть підібрати необхідний металопрокат, повідомлять про діючі акції в компанії, нададуть усю необхідну й корисну консультацію.

металлобаза металан
металлобаза на Киргизской

Наші послуги

Послуги, що надаються нашою компанією.

 1. Продаж і покупка металопрокату б/у

  Метал б/в відпускається як у метрах, так і в тоннах.

  Різання в розмір, доставка зі складу в Харкові. Обслуговування клієнта протягом 30-ти хвилин.

  Для замовлення за загальною вагою:

  до 1 т застосовуються роздрібні ціни

  від 1 т і до 4 т застосовуються дрібногуртові ціни

  від 4 т і вище застосовуються гуртові ціни.

  Металопрокат і металоконструкції б/в, залишки будівництва й виробництва.

  профільна трубаметалобаза

  Новий металопрокат, лежаний, резерв.
  Лежані, залишки, незавершені будівництва.
  Усі неліквіди.

 2. Доставка

  Можлива доставка металу нашими силами. Таким чином, замовивши металопрокат, Вам потрібно тільки купити метал, а все інше ми зробимо за Вас. Доставка металу здійснюється нами по місту Харкову й у найближчі регіони області максимально швидко й у строго застережений термін. Так само ми здійснюємо різання металопродукції по Ваших розмірах.

  До кожного клієнта в нас здійснюється індивідуальний підхід. Для постійних клієнтів можливі відстрочки платежів, спеціальні умови й знижки. Більш докладно все обговорити Ви можете з Вашим персональним менеджером.

  Ми організуємо для Вас доставку замовлення по найнижчих цінах вгороде.

  Вартість доставки:

  Машина Max груз Город Область Украина
  Газель 4 м.п. до 2 т от 1000 грн / рейс 40 грн / км Договорная
  ТАТА 6 м.п. до 4 т от 2000 грн / рейс 60 грн / км Договорная
  Камаз 7 м.п. до 6 т от 2500 грн / рейс 60 грн / км Договорная
  Длинномер 12 м.п. до 22 т от 4000 грн / рейс 60 грн / км Договорная

Історія нашої компанії

Січень 1996

Створення металобази “Металан”.

Починалася робота на ринку металопрокату у якості дилера Криворізького металургійного комбінату «Криворіжсталь». Паралельно проводилася робота з демонтажних робіт на об’єктах та викуп металопрокату.

2000

Здійснюються поставки продукції споживачеві металопрокату в асортименті по Харкову й Харківської області, а також по Україні.

2005

Відкрито гуртово-роздрібний склад у Харкові за адресою вул. Киргизька 19. Підтримується весь асортимент металопрокату різного призначення. Здійснюється продаж металопрокату нового й демонтажного: арматури, двотаврової балки, круглих труб, профільних труб, кола, квадратів, смуг, кутиків, швелерів, сталевих листів.

2007

Розбудовується інфраструктура компанії, створюються складські майданчики в сел. Васищево вул. Промислова 11, у Харкові вул. Греківська 16 і вул. Чуваська 6.

2008

Є свій автопарк, що нараховує довгомірні автомобілі, великий вибір від малотоннажних до 20 тонних автомобілів. Металобаза вільно забезпечує доставку металопрокату.

2010

Компанія переїжджає на новий складський майданчик у Харкові по вулиці Киргизька, 19.

2012

Компанія металобаза «Металан» розширюється, відкриваючи новий складський майданчик у Харкову вул. Чуваська 8. Крім основного асортименту металопрокату, почали здійснювати продажу профільного листа в асортименті.

2015

По обсягах реалізації компанія металобаза «Металан» займає лідируюче місце серед компаній-дилерів металопрокату. Металобаза починає виготовлення під замовлення металоконструкцій різного призначення та складності.

2020

В 2020 році у зв’язку з подальшим розширенням діяльності на ринку металопрокату, була заснована група “Металан Груп”

20 Років на ринку
1950Кількість тонн металу
30000Клієнтів
100Продажів у день